O nás & Kontakt

Sme prvý e-shop s karbónovými šperkami a doplnkami v Českej a Slovenskej republike. Karbónové šperky a doplnky predávame od roku 2013, ale karbónu sme sa začali venovať už v roku 2009. Sme fanúšikmi áut a motoršportu a práve toto sa čiastočne odráža v tom, čo robíme. 


Písal sa rok 2009 a my sme začali poťahovať automobilové diely pravými karbónovými vláknami. Postupom času sme ale zistili, že karbónové vlákna majú ďaleko širšie využitie v oblasti designu a pre automobilových nadšencov (ktorými sme aj my) je zaujímavé mať kúsok karbónu stále pri sebe. Karbónové doplnky nie sú až tak rozšírené, takže sa s nimi člověk môže ľahko odlíšiť a taktiež ukázať, že je milovník áut. Nakoniec sa ukázalo, že aj pre ne-autíčkarov je karbón zaujímavý módny materiál vďaka svojmu hi-tech designu. V roku 2013 sme teda založili e-shop KarbonoveSperky.cz, kde sme začali predávať karbónové šperky a lifestylové karbónové doplnky. V priebehu času sme všetko stále vylepšovali s väčším a väčším dôrazom na kvalitu produktov a zákaznicky servis. Karbón nás baví a chceme, aby bavil aj našich zákazníkov. Preto pravidelne zdieľame zaujímavý obsah aj na Facebooku a Instagrame a snažíme sa vybudovať "karbónovú komunitu". Všetko smerujeme k zaujímavému designu, originalite a odlišnosti. Aj preto vznikla značka karbónových lifestylových doplnkov CARSPE.

carspe-banner-970-x-90-px-SK

carspe_logoCARSPE je značka moderných lifestylových doplnkov a šperkov. Dôraz je kladený na kvalitu spracovania a design. Na výrobu lifestylových doplnkov CARSPE sa používa rovnaký typ karbónových vlákien, ktorý nájdete na drahých luxusných a športových autách alebo talianskych superšportoch. Karbónové doplnky sa dajú nosiť vo voľnom čase aj pri práci a vďaka svojmu jedinečnému hi-tech vzhľadu dodávajú pocit nadčasového luxusu.

Napísali o nás:

          


 

Kontakt:

CARSPE

IČ: 87898497
e-mail:
info@carspe.sk
tel.:
+420 704 330 343
web:
www.CARSPE.sk

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame


 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: